Система забезпечення якості освіти

Державна служба якості освіти України

у партнерстві з Цифровим видавництвом МЦФЕР провела

вебінар «Що нового в інституційному аудиті шкіл»


СТРАТЕГІЯ розвиткуПорядок зарахування до закладу освіти

Порядок зарахування до закладу освіти

Критерії оцінювання учнів 1-х класів

Критерії оцінювання учнів 2-х класів

Критерії оцінювання учнів 3-4 класів

Критерії оцінювання вчителів


ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ

ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ 

1. Загальні правила поведінки

1.1 Здобувачі освіти приходять до школи за 10 – 15 хвилин до початку занять. Забезпечення вчасного прибуття дитини до закладу освіти- обовязок батьків. Запізнення- порушення прав дитини на освіту.

1.2 Перед початком уроку здобувачі освіти готують все необхідне до уроку

( підручник, щоденник, зошит, канцелярське приладдя).

1.3.Здобувачі освіти та інші учасники освітнього процесу Не приносять до школи та на її територію з будь-якою метою та не використовують будь- яким способом зброю, навіть іграшкову, вибухонебезпечні та вогненебезпечні речовини, гострі предмети, гральні карти, алкогольні, слабоалкогольні та енергетичні напої, цигарки, електронні сигарети, вейпи, жувальні гумки, аудіо-, відео- та CD-продукцію аморального змісту.

1.4 Здобувачі освіти ввічливі у спілкуванні з учителями, працівниками школи, батьками та з інщими здобувачами освіти.

1.5 Здобувачі освіти дбайливо ставляться до шкільного майна і речей та майна і речей інших здобувачів освіти.

1.6 Фізична та психологічна конфронтація, залякування і знущання, булінг є неприпустимими формами поведінки в стосунках між здобувачами освіти та між здобувачами освіти та вчителями.

1.7 Здобувачі освіти не залишають без дозволу вчителя приміщення та територію школи в урочний час. У випадку необхідності пропуску занять здобувач освіти має надати класному керівникові довідку від лікаря або записку від батьків стосовно причини відсутності на уроках.

1.8 Під час знаходження на території школи та проведенні шкільних заходів здобувачі освіти не вчиняють дії, небезпечні для власного життя і здоров’я та життя і здоров’я оточуючих.

1.9 Здобувачі освіти не пропускають заняття без поважної причини.

1.10 В разі, якщо проти здобувача освіти здійснюються протиправні дії, він відразу звертається до свого класного керівника, чергового учителя, адміністрації школи за допомогою.

2. Поведінка на заняттях

2.1 Здобувачі освіти прибувають до навчального кабінету до початку уроку.

2.2.Здобувачі освіти поводять себе на уроках коректно та з повагою до прав інших учасників освітнього процесу.

2.3 Здобувачі освіти не використовують плеєри, планшети та мобільні телефони під час уроків ( винятком є електронні підручники та навчальні інтернет- ресурси).

2.4 Здобувачі освіти знають та дотримуються правил безпеки життєдіяльності та пожежної безпеки під час уроків та загальношкільних заходів.

3. Правила здобувачів освіти під час перерви:

3.1 Час перерви - особистий час кожного здобувача освіти. Він може його проводити по своєму розумінню, проте, не повинен заважати іншим.

3.2 Під час перерви здобувачі освіти вільно переміщаються по школі, окрім тих місць, де їм заборонено знаходитися в цілях безпеки (горище, підвал, кухня, фізична і хімічна лабораторії).

3.3 Під час перерви здобувачі освіти рухаються коридорами, сходами, тримаючись правої сторони; виконують вимоги працівників школи, чергових та вчителів;

3.4 Під час перерв здобувачі освіти не бігають сходами, не катаються на перилах, не сідають на підвіконня, не штовхають один одного, не кидаються предметами; не застосовують фізичну силу для вирішення будь-якої проблеми, не проводять рухливі ігри у приміщеннях, не пристосованих для цього; не з’ясовують стосунки за допомогою сили, бійок; не вживають непристойні вирази і жести на адресу будь-яких осіб, не створюють шум; не палять в приміщенні та на території школи.

Немає коментарів:

Дописати коментар